Dzisiaj jest 12 grudnia 2019, 21:48

Czas środkowoeuropejski letni

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik

Oddział PTMA: Warszawa
Może ktoś zna jakąś ciekawą aplikację na Androida, którą można by było zastąpić aparat wgrany przez operatora? Chodzi mi o coś takiego, gdzie byłaby możliwość ustawiania ręcznie czasu naświetlania, czułości, może jeszcze przysłony, albo ostrości (szczególnie to ostatnie byłoby fajne), czego standardowa aplikacja nie oferuje, czyniąc z aparatu "idioten kamerę".

W sieci znalazłem coś takiego: http://www.spidersweb.pl/2013/05/10-najlepszych-aplikacji-fotograficznych-na-androida.html, ale ta strona na ponad rok. Być może przez ten czas ukazało się coś jeszcze?

W poniedziałek kolega skusił się na zakupienie (za 12,5 zł, czyli nie tak wiele) aplikacji nr 2, czyli "Camera FV-5". Jest też wersja darmowa tej aplikacji, ale jej nie oglądaliśmy. Z takich pobieżnych testów wynika, że jest tam m.in. możliwość ustawienia ISO: 100, 200, 400 i 800 i czasu naświetlania od 0,01 do 9999 s (o ile pamiętam, może się mylę). Kolega ma ją przetestować i przy najbliższym spotkaniu opowie mi o niej coś więcej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Czas środkowoeuropejski letni