Forum PTMA
https://www.forum.ptma.pl/

Pokaz Słońca na odpuście w Przeźmierowie - apel o pomoc
https://www.forum.ptma.pl/viewtopic.php?f=14&t=169
Strona 1 z 1

Autor:  Łukasz Wojtyniak [ 09 czerwca 2014, 13:29 ]
Tytuł:  Pokaz Słońca na odpuście w Przeźmierowie - apel o pomoc

DROGIE KOLEŻANKI ORAZ DRODZY KOLEDZY!! Ważna sprawa!

W tę niedzielę tj. 15.06 w Przeźmierowie przy kościele będzie festyn odpustowy, na którym mamy nasze stoisko astronomiczne (zdjęcia, pewnie jakieś książki, mapy nieba, duża mapa Księżyca i oczywiście teleskopy słoneczne). Na pewno będzie Adam Tomaszewski oraz moja skromna osoba ale... że tam będą setki ludzi a ja niestety nie będę mógł być na miejscu cały czas (bo mam też jeszcze jedną funkcję w parafii) byśmy potrzebowali kogoś do pomocy w godzinach od 13:30 do 19 - nie musi być bez przerwy ale żeby pogadać z ludźmi o Słonku co tam widać i zwyczajnie popilnować sprzętu jak ktoś pójdzie np. do wc albo jeszcze inne sytuacje. Ja o 14:30 na ok. pół godziny na pewno nie będę mógł być na samym stoisko ze względu na występ dzieci.

Szczegółowy plan festynu umieściłem na stronie parafii i bezp. link to: http://www.parafiaprzezmierowo.pl/pdf/P ... n_2014.pdf

Jeśli ktoś będzie miał czas nam pomóc to bardzo proszę o informację na priwa - wszystkim zainteresowanych na pw podam mój nr tel i wszystkie potrzebne dane.

Strona 1 z 1 Czas środkowoeuropejski letni
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/