Forum PTMA
https://www.forum.ptma.pl/

Podsumowanie minionego 2021 roku
https://www.forum.ptma.pl/viewtopic.php?f=27&t=1485
Strona 1 z 1

Autor:  Tadeusz F [ 30 grudnia 2021, 23:01 ]
Tytuł:  Podsumowanie minionego 2021 roku

Jeśli chodzi o sekcję słoneczną to można powiedzieć, że rok 2021 mimo, iż pandemiczny należy zaliczyć do udanych. Oczywiście najważniejszym wydarzeniem dla nas był III Zjazd SOS PTMA. Powiem wam, że do końca miałem obawy o całkowity sukces, gdyż po raz pierwszy zjazd miał być przeprowadzony w trybie hybrydowym a jego głównym prelegentem miał być Grzegorz Brona z prywatnej firmy kosmicznej Creotech Instruments S.A. Mimo pewnych obaw zjazd w pełni się udał. Tym razem moimi pomocnikami były młode wilki, tak się sami nazwali. O zjeździe można przeczytać klikając w link poniżej.
http://sos.poa.com.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=1108
W roku 2021 opuścił naszą sekcję nasz webmaster Krzysztof Świtała i musiałem zając się sam zarządzaniem forum. Jednak długo to nie trwało bo zgłosił się nowy webmaster, który już zaistniał zamieniając stare logo na nowe.
Czy mnie samemu udało się w tym roku coś zorganizować. Muszę się pochwalić, że wraz z Anną Nowicką Dyrektorką Gminnego Domu Kultury w Ryczywole zrobiliśmy pokaz nieba dla naszej społeczności. O tym można przeczytać klikając w poniższe linki.
http://sos.poa.com.pl/forum/viewtopic.p ... nie#p11619
Nie spodziewałem się takiej frekwencji bo z początku nic na to nie wskazywało. Tak więc rok 2021 pod względem astronomicznym mogę zaliczyć do udanych.
Życzę wszystkim szampańskiej zabawy sylwestrowej, wszelakiej pomyślności w Nowym Roku, dużo słonecznych dni i bezchmurnych nocy. Wszystkim przede wszystkim dużo zdrowia w tych trudnych czasach.
Koordynator SOS PTMA
Tadeusz Figiel

Strona 1 z 1 Czas środkowoeuropejski letni
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/