Forum PTMA
https://www.forum.ptma.pl/

Astronomia w radio internetowym
https://www.forum.ptma.pl/viewtopic.php?f=33&t=1359
Strona 1 z 1

Autor:  Radosław Ambroży [ 06 maja 2020, 12:26 ]
Tytuł:  Astronomia w radio internetowym

Witam wszystkich znajomych i mniej znajomych :)

Mam taki temat do zaproponowania. Od jakiegoś czasu prowadzę audycję poświęcone astronomii w naszym radio internetowym i postanowiłem nadać im nowy wymiar. Chcę by nie były one monologiem jak większość do tej pory lecz by uczestniczyli w nich miłośnicy czy zawodowi astronomowie. Mam już deklarację chęci współpracy od kilku osób z naszego środowiska ale pomyślałem (przy podpowiedzi Agnieszki Nowak) , że można by zachęcić więcej osób to tego projektu.

Założenie jest takie by poszczególne audycje były poświęcone konkretnemu tematowi. Oczywiście są dwie możliwości albo nagrywać je w naszym mini-studio co zapewne w większości przypadków nie uda się gdyż siedziba naszego radia jest w Myślenicach lub za pomocą środków zdalnych telefon, skype itp. możliwości technologiczne mamy więc nie stanowi to problemu.

Rozważam również zmianę formuły z tylko audio na audio-video bo jednak jakoś ludzie wolą widzieć a nie tylko słyszeć choć ja wolę tylko głos (więcej swobody) ale to pozostaje do ustalenia. Jeśli ktoś jest zainteresowany - proszę o kontakt, mile widziane osoby zajmujące się dogłębnie konkretnymi dziedzinami astronomii.

Mam nadzieję że moja propozycja się spodoba i stworzymy wspólnie fajny cykl programów.

Pozdrawim
Bartek

Strona 1 z 1 Czas środkowoeuropejski letni
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/